Legionowski: Dwie kolizje w niedzielę. Winne roztargnienie kierowców

Fot. arch. Legio24.pl

W niedzielę (26.02) policjanci z terenu powiatu legionowskiego odnotowali na drogach dwie kolizje. W obu przypadkach zawiniło roztargnienie kierujących, którzy nie ustąpili pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście stłuczki, do których doszło w Stanisławowie Pierwszym i Jabłonnie okazały się niegroźne dla ich uczestników. Skończyło się na kilkuset złotowych mandatach.

Do pierwszej niedzielnej kolizji doszło około godz. 15:10 na ul. Jana Kazimierza, w miejscowości Stanisławów Pierwszy (gmina Nieporęt). Z informacji przekazanych naszej redakcji przez podkom. Emilię Kuligowską, rzecznika prasowego KPP Legionowo wynika, że kierujący peugeotem, 87-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu bmw, za kierownicą którego siedział 21-latek. Doszło do zderzenia, które na szczęście okazało się niegroźne dla podróżujących samochodami mężczyzn. – Panowie byli trzeźwi, a sprawę zakończyło wystawienie mandatu – informuje podkom. Kuligowska z KPP Legionowo.

Druga kolizja miała miejsce wieczorem, około godz. 21:40 w Jabłonnie na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej i Zegrzyńskiej. W tym przypadku winnym spowodowania stłuczki okazał się 22-letni kierujący hondą, który nie ustąpił pierwszeństwa seatowi, za kierownicą którego siedział 49-letni mężczyzna. – Także w tym przypadku zderzenie pojazdów, na szczęście, okazało się niegroźne dla uczestników. Sprawca kolizji, 22-letni mężczyzna został ukarany mandatem – podsumowuje podkom. Kuligowska, rzecznik prasowa legionowskiej policji.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: Dwie kolizje w niedzielę. Winne roztargnienie kierowców"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *