Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Dwa przestępstwa w kilka minut. 32-letniemu Ukraińcowi grozi nawet 10 lat więzienia

Reklama

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o znieważenie funkcjonariuszy oraz próbę przekupstwa. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (23.11) tuż przed północą w miejscowości Zegrze. 32-latkowi za popełnienie obu przestępstw grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Na razie, decyzją prokuratury, objęto go policyjnym dozorem.

Reklama

Jak informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska, w sobotnią noc policjanci z patrolówki zostali powiadomieni, że po jezdni w Zegrzu idzie mężczyzna. Ze względu na zagrożenie, jakie w ten sposób powodował zarówno dla siebie, jak i poruszających się pojazdów, funkcjonariusze podjęli interwencję. Kiedy mundurowi poprosili mężczyznę o dokumenty, ten w ich kierunku zaczął kierować wyzwiska oraz wulgaryzmy. Policjanci poinformowali 32-latka, że właśnie popełnił przestępstwo i zostanie zatrzymany. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej popełnił kolejne przestępstwo i zaproponował stróżom prawa przyjęcie korzyści majątkowej w kwocie 200 złotych. Chciał, by policjanci zapomnieli o całej sprawie i nie kontynuowali dalszych czynności. Tym oto sposobem popełnił dwa przestępstwa w zaledwie kilka minut.

32-letni obywatel Ukrainy noc spędził w policyjnej celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dwóch zarzutów – znieważania policjantów i przekupstwa. Zgodnie z decyzją legionowskiej prokuratury mężczyzna trafił pod policyjny dozór.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close