Reklama

Biznes, praca, pieniądze

Legionowski: Dowiedz się, jak założyć własny e-biznes

Reklama

Na przełomie kwietnia i maja odbędą się bezpłatne szkolenia na temat e-biznesu. W warsztatach będą mogły wziąć udział osoby bezrobotne (poniżej 25 roku życia lub powyżej 50 roku życia) oraz przedsiębiorcy działający w branży okołoturystycznej.

Reklama

fot. sxc.hufot. sxc.hu

45 osób z terenu gmin: Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew, będzie mogło wziąć udział w kursie na temat e-biznesu. Do uczestnictwa w projekcie mogą zgłaszać się osoby bezrobotne (poniżej 25 lub powyżej 50 roku życia) oraz przedsiębiorcy działający w branży okołoturystycznej, mający swoje siedziby na wskazanym obszarze.

Dzięki  wieloetapowemu szkoleniu, kursanci zdobędą wiedzę niezbędną do założenia i prowadzenia własnego e-biznesu. Poszczególne części warsztatów obejmą tematy takie jak: biznesplan, projektowanie sklepu internetowego, obsługa klienta oraz sprzedaż usług w e-sklepie.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są tutaj . Na pytania związane z naborem odpowiedzą specjaliści pod numerem telefonu 22 764 04 25.

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close