ReklamaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowski: Domowa Pracownia Strojów Karnawałowych. Specjalna akcja PIK-u

Reklama

Karnawał 2021 trwa, a my… w domach. Ale czy to znaczy, że nie możemy dobrze się bawić?! Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie proponuje – młodszym i starszym, wiek nie ma tu żadnego znaczenia – kreatywną weekendową zabawę pt. „Domowa pracownia strojów karnawałowych”. Na czym ona polega?

Reklama

Zasada jest prosta: w każdy piątek, do końca tegorocznego karnawału, ogłoszone zostanie słowo bądź wyrażenie – inspiracja, a Wy na jego podstawie stworzycie strój karnawałowy i pochwalicie się efektami w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Powiatowej Instytucji Kultury.

Podane słowo może stanowić bardzo odległą inspirację. Stroje możecie tworzyć z najdziwniejszych nawet materiałów, dostępnych pod ręką. Zaangażujcie całą rodzinę. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uruchomienie wyobraźni.

– Po uwiecznieniu swojego dzieła na zdjęciu najlepiej wypróbować karnawałowe przebranie w praktyce. Co to znaczy? „Tańce, hulanka, swawola”, jak pisał Adam Mickiewicz, albo po prostu „Let’s dance!”- czytamy w zaproszeniu do wzięcia udziału w zabawie.

Wybrane stroje zostaną nagrodzone gadżetami PIK, w tym wyjątkowymi malarskimi kalendarzami na 2021 rok.

Portal Legio24.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close