Reklama

NajważniejszeWiadomości

Legionowski: Do piątku spore utrudnienia na kolei. Ucierpią pasażerowie Kolei Mazowieckich i SKM

Reklama

Do piątku (28.08) trwać będą utrudnienia na linii kolejowej Warszawa – Działdowo. Ze względu na prowadzone prace modernizacyjne część składów nie zatrzymuje się na stacjach Warszawa Toruńska i Warszawa Praga, a część w ogóle zniknęła z rozkładów jazdy.

Reklama

Jak informują w komunikacie Koleje Mazowieckie z powodu prac modernizacyjnych, prowadzonych na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Praga, ruch pociągów odbywa się tylko po jednym torze. W związku z tym część pociągów Kolei Mazowieckich oraz SKM S9, S3 oraz S30 nie zatrzymuje się na stacjach Warszawa Toruńska i Warszawa Praga, a część składów została zupełnie odwołana.

Utrudnienia mają potrwać do piątku, 28 sierpnia.

Wzajemne honorowanie biletów

W związku z utrudnieniami przewoźnicy wprowadzili wzajemne honorowanie biletów KM oraz ZTM na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia.

Bilety Kolei Mazowieckich honorowane są w pociągach SKM: S3, S9 oraz S30 na odcinku od Legionowa do Warszawy Zachodniej oraz w autobusach i tramwajach linii: 1, Z-1, 176, 204, 126.

Bilety ZTM honorowane są natomiast w pociągach KM na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia przez Warszawę Gdańską lub Warszawę Wschodnią.

Szczegółowy rozkład jazdy znaleźć można na stronach internetowych przewoźników.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button