Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Alarmy bombowe w urzędach. Wszystkie fałszywe

Reklama

W środę (8.06) na terenie powiatu legionowskiego ogłoszono kilka alarmów bombowych. Ich powodem był e-mail, w którym nadawca informował o podłożeniu ładunków wybuchowych w Urzędzie Skarbowym, Starostwie Powiatowym, Urzędzie Gminy Jabłonna i Urzędzie Gminy Nieporęt. W szukanie rzekomych bomb zaangażowano dziesiątki policjantów. Nie znaleziono jednak niczego.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo e-maile, których treść wskazywała na możliwość podłożenia bomby przychodziły o różnych godzinach. Najwcześniej do Urzędu Skarbowego – około godz. 10:30, najpóźniej do UG Nieporęt – po godz. 14:00. Wszystkie te zgłoszenia zostały przez policjantów dokładnie sprawdzone. – W żadnym z tych budynków nie znaleziono bomby, ani nawet śladu ładunków wybuchowych – relacjonuje Kuligowska.

Po otrzymaniu zgłoszenia o możliwości podłożenia bomby podjęto decyzję o ewakuowaniu Starostwa Powiatowego oraz urzędów gmin w Jabłonnie i Nieporęcie. Nie zdecydowano się na ewakuację Urzędu Skarbowego.

Jak zapewnia st. asp. Emilia Kuligowska policjanci rozpoczną teraz dochodzenie mające na celu ujęcie sprawcy fałszywych alarmów bombowych.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close