Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: 77-latek znęcał się nad żoną. Grozi mu 5 lat więzienia

Reklama

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 77-latkowi, który podejrzany jest o znęcanie się nad żoną. Na czas postępowania prokurator nakazał mężczyźnie opuszczenie mieszkania, zakazał także zbliżania się do pokrzywdzonej. Wacław P. został również objęty policyjnym dozorem.

Reklama

O sprawie policjanci dowiedzieli się ze zgłoszenia, które wpłynęło do dyżurnego legionowskiej komendy. Zgłaszający poinformował o awanturze domowej wszczętej przez nietrzeźwego mężczyznę. – Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres – informuje w komunikacie KPP Legionowo.

Na miejscu policjanci ustalili, że 77-latek wszczyna awantury, wyzywa, popycha i szarpie żonę, grozi jej pozbawieniem życia. Wacław P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Prokurator, na wniosek mundurowych, zastosował wobec niego dozór Policji, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakazał opuścić wspólnie zamieszkiwany lokal.

Mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close