Reklama

LegionowskiNa sygnale

Legionowski: 6 osób rannych w wypadkach drogowych

Reklama

4 kolizje, 2 wypadki drogowe, w których rannych zostało 6 osób oraz zatrzymanych 5 nietrzeźwych kierujących to bilans weekendu świątecznego na drogach powiatu legionowskiego. Nad bezpieczeństwem czuwała zwiększona liczba patroli policyjnych, a sami policjanci apelowali o rozwagę w tak trudnych warunkach atmosferycznych.

Reklama

fot. LEGIO24

4 kolizje, 2 wypadki i 6 osób rannych to bilans zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie powiatu legionowskiego podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Funkcjonariusze zatrzymali także 5 nietrzeźwych kierujących: 3 kierujących pojazdami i 2 rowerzystów.

Do pierwszego wypadku drogowego doszło w miejscowości Marynino w gminie Serock,  kierująca uderzyła w drzewo, na skutek czego ona i  dwóch pasażerów trafiło do szpitala. Natomiast w wielkanocny poniedziałek w tej samej gminie w miejscowości Jadwisin na drodze krajowej nr 61 po zderzeniu dwóch pojazdów ranne zostały trzy osoby.

Niechlubny rekordzista, który kierował samochodem osobowym, miał w organizmie 2,8 promila alkoholu, rowerzysta  natomiast  2,1 promila.

Jak podkreślają policjanci ruchu drogowego pracujący podczas tegorocznych świąt zarówno kierowcy,  jak i piesi wzięli sobie do serca apele, ostrzeżenia i prośby funkcjonariuszy. Z pewnością najważniejszą informacją jest fakt, że pomimo trudnych zimowych warunków panujących na drodze, nikt w tym roku nie zginął.

/KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close