Legionowski: 5 kolizji w czwartek, aż 4 w samym Legionowie

Fot. arch. OSP

W czwartek (9.04) na terenie powiatu legionowskiego doszło do 5 niegroźnych kolizji drogowych. Jedna z nich miała miejsce na rondzie w Zegrzu, cztery pozostałe w Legionowie. Na szczęście w wyniku stłuczek nikt nie został ranny.

O godz. 12:15 na ul. Warszawskiej w Legionowie doszło do zderzenia forda tansita z rowerzystą. Na szczęście samochód nie poruszał się szybko i rowerzysta nie doznał żadnych obrażeń.

Kilka godzin później, o 16:35 na skrzyżowaniu Sobieskiego z Warszawską wjechały w siebie mercedes i opel. Do kolizji doszło w wyniku nieuwagi kierowcy mercedesa podczas zmiany pasa ruchu.

Około godz. 18:00 na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Słowackiego doszło do mini karambolu z udziałem trzech samochodów osobowych. Przyczyną stłuczki było nieustąpienie pierwszeństwa.

Do stłuczki doszło też na skrzyżowaniu Słowackiego i Batorego. Tu zderzyły się ze sobą hyundai i skoda.

Jedyna kolizja, która wydarzyła się poza Legionowem miała miejsce na rondzie w Zegrzu. Przyczyną była nieostrożność podczas zmiany pasa ruchu. Kierowca skody nie zauważył opla i doprowadził do stłuczki.

Jak informuje asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Sprawcy kolizji otrzymali mandaty karne w wysokości od 250 do 500 złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowski: 5 kolizji w czwartek, aż 4 w samym Legionowie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *