Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: 44-latka ukradła kartę do bankomatu i płaciła nią za zakupy. Grozi jej 10 lat więzienia

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 44-letnią kobietę, która podejrzana jest o kradzież karty bankomatowej i wykonywanie za jej pomocą płatności w placówkach handlowych. Swoim postępowaniem kobieta naraziła właściciela konta na straty w wysokości prawie 400 zł. 44-letniej mieszkance powiatu legionowskiego grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez policjantów do legionowskiej komendy zgłosił się mężczyzna i złożył zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej. Poinformował też funkcjonariuszy, że ktoś trzynastokrotnie zbliżając kartę do terminala płatniczego, bez użycia pinu, dokonał zakupów w różnych placówkach handlowych. W ten sposób z konta pokrzywdzonego wydano prawie 400 złotych.

– Policjanci sprawdzili wszystkie okoliczności związane z użyciem karty i już następnego dnia zatrzymali podejrzaną. Okazała się nią 44-letnia mieszkanka powiatu legionowskiego – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do nich. Za kradzież z włamaniem na konto bankowe grozi jej do 10 lat więzienia.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close