Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: 4 pożary traw w niedzielę

Reklama

W niedzielę (29.03) na terenie powiatu legionowskiego doszło do czterech pożarów traw. Na szczęście nie były one duże, ale kilka z nich zagrażało pobliskim zabudowaniom.

Reklama


Około godz. 15:17 Powiatowe Stanowisko Kierowania legionowskiej straży pożarnej zostało powiadomione o pożarze traw i zarośli, który został zlokalizowany w Nieporęcie w okolicy stacji PKP. Ogniem było tam zajęte około 400 m2 powierzchni. Gaszeniem płomieni, przy użyciu wody, zajęli się strażacy z OSP Nieporęt, którym cała operacja zajęła około 37 minut. Pożar w Nieporęcie był największym jaki odnotowano w niedzielę.

Kilka godzin później, około godz. 16:50 strażacy zostali wezwani do Chotomowa, gdzie do pożaru trawy doszło na jednej z opuszczonych działek przy ul. Wypoczynkowej. Ponieważ pożar zagrażał pobliskim zabudowaniom na miejsce wysłano 3 zastępy strażaków: 1 z JRG Legionowo i 2 z OSP Chotomów. Ogień ugaszono za pomocą wody i tłumic w 27 minut.

W niedzielę, do pożarów traw i zarośli doszło jeszcze w Legionowie, przy ul. Kościuszki oraz w Serocku, przy Warszawskiej.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close