Reklama


LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: 15 kolizji i 8 nietrzeźwych kierujących. Policja podsumowuje długi weekend

Reklama

W okresie Wszystkich Świętych (31.10 – 3.11) na drogach powiatu legionowskiego doszło do 15 kolizji. Policjanci ujawnili także 8 kierujących, którzy prowadzili pojazd będąc pod wpływem alkoholu i zatrzymali 11 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Reklama

Od czwartku (31.10) do niedzieli (3.11) na terenie powiatu legionowskiego prowadzone były działania „Znicz 2019”. Policjanci, strażnicy miejscy oraz inni funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy postanowili odwiedzić groby swoich bliskich. Funkcjonariusze kierowali ruchem w okolicach cmentarzy, wskazywali kierowcom objazdy i wyznaczone miejsca parkingowe. W czasie kontroli mundurowi zwracali również szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci.

Od czwartku do niedzieli, na drogach powiatu legionowskiego, odnotowano w sumie 15 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali także 8 nietrzeźwych kierujących – 5 kierowało pojazdami mechanicznymi, a 3 rowerami. Mundurowi zatrzymali również 11 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close