Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Znęcał się nad żoną. Może trafić za kratki nawet na 5 lat

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad żoną. Mężczyzna często wszczynał domowe awantury. Popychał i szarpał swoją małżonkę, wyzywał i groził pozbawieniem życia. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Reklama

– Dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej wszczętej przez nietrzeźwego męża. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu policjanci ustalili, że 35-latek wszczyna awantury, wyzywa, popycha i szarpie żonę, grozi jej pozbawieniem życia. Wacław P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie – informuje w komunikacie rzeczniczka legionowskiej policji podkom. Justyna Stopińska.

Po wytrzeźwieniu podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Prokurator, na wniosek mundurowych, zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakazał opuścić wspólnie zamieszkiwany lokal.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close