Legionowo: Znęcał się nad żoną i dwójką małych dzieci. Trafił już za kratki

Fot. policja.pl

W sobotę (13.08) legionowscy policjanci zatrzymali 26-letniego Kamila G. Mężczyzna jest podejrzewany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją rodziną – żoną i dwójką dzieci. 26-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został umieszczony w areszcie. Spędzi tam najbliższe 3 miesiące, oczekując na rozprawę sądową. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Jak informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, dramat w tej rodzinie trwał nieprzerwanie od 7 lat. Będąc już u kresu swojej wytrzymałości, pokrzywdzona kobieta postanowiła o wszystkim opowiedzieć policjantom. – Jak wynika z ustaleń dokonanych przez legionowskich śledczych 26-latek po alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał swojej żonie i groził pozbawieniem życia. Na każdym kroku kontrolował, zarzucał zdradę i wyrzucał z mieszkania. Do tego wszystkiego pokrzywdzona była bita nawet będąc w ciąży. Kamil G. stosował również przemoc fizyczną wobec dwójki maloletnich dzieci. Zakłócał im spokój i uniemożliwiał naukę – relacjonuje podkom. Kuligowska. – 26-latek był już w przeszłości karany – dodaje rzecznik prasowa legionowskich policjantów.

Doprowadzony do prokuratury Kamil G. usłyszał zarzuty znęcania się i spowodowania obrażeń ciała. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku funkcjonariuszy prowadzących sprawę i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Znęcał się nad żoną i dwójką małych dzieci. Trafił już za kratki"

  1. Skazac go na wiezienie,dac mu urządzoną cele i dostep do siłowni. Napakuje sie i po wyjsciu bedzie skuteczniejszy w obijaniu worka(czytaj zony)

  2. K..a, 26 lat i od 7 lat znęcał się nad rodziną… Ktoś mu powinien raz a porządnie wpier…ić!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *