ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Znęcał się nad żoną. 44-latek już w areszcie

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną. Podejrzanemu grozi nawet 5 lat więzienia. Decyzją sądu, do czasu rozprawy 44-latek pozostanie w areszcie.

Reklama

Jak czytamy w policyjnym komunikacie, funkcjonariusze z legionowskiej komendy zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 44-latek wobec swojej żony. Jak ustalili mundurowi mężczyzna w trakcie awantur domowych ośmieszał i wyzywał żonę, szarpał kobietą, bił po głowie. Agresor, natychmiast po złożeniu przez pokrzywdzoną zawiadomienia został zatrzymany. W momencie interwencji policjantów był nietrzeźwy, a badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Jak informuje rzeczniczka KPP Legionowo, podkom. Justyna Stopińska, na podstawie zgromadzonego przez dochodzeniowców materiału dowodowego, prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu. Sąd w Legionowie przychylił się do wniosku i teraz 44-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close