ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: “Pobił dziewczynę uderzając jej głową o ścianę oraz dusił”. Dostał dozór

Reklama

Dwa lata więzienia grożą 39-letniemu Andrzejowi P. Mężczyzna będąc kompletnie pijanym, podczas awantury domowej pobił swoją dziewczynę między innymi uderzając jej głową o ścianę. Cała tragedia odbywała się w obecności płaczącego, 3-miesięcznego dziecka.

Reklama

– Jak ustali śledczy wszystko wskazuje na to, że 39-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę w domu. Pobił partnerkę uderzając jej głową o ścianę oraz dusił. Do tego cały czas używając wulgarnych słów groził kobiecie pozbawieniem życia. Dramat rozegrał się w obecności płaczącego 3 miesięcznego dziecka – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, która dodaje, że zgromadzone w tej sprawie dowody dały podstawy do przedstawienia mężczyźnie zarzutów gróźb karalnych i spowodowania obrażeń ciała.

Póki co Sąd Rejonowy w Legionowie potraktował Andrzeja P. wyjątkowo łagodnie. Wobec mężczyzny zastosował bowiem  policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. 39-latka czeka teraz proces. Grozi mu do 2 lat więzienia.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. wyjdzie i ją zabije. takskończy się ‘dozór policyjny’. gosć powinien siedzieć w areszcie do rozprawy, potem wyrok min. te 2 lata. i nie w celi ale zap… na budowie żeby było na alimenty.

  2. DORABIAJCIE DALEJ SMOGORZEWSKIEGO! GŁOSUJ NA NIEGO CIEMNY LUDU Z LEGIONOWA, A ON BĘDZIE SPIJAŁ ŚMIETANKĘ! PONAD 200 TYS. ROCZNIE ZA WYNAJEM LOKALU KUPIONEGO NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH! PLUS PENSJA Z URZĘDU 160 TYS. A LUDZIE SIĘ CIESZĄ, ŻE Z ICH PODATKÓW ON ORGANIZUJE IM KONCERT

  3. PRZY TAKICH DECYZJACH SĄDU WCALE NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE POTRZEBNA JEST REFORMA SĄDOWNICTWA I NADZÓR NAD ORZECZNICTWEM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close