Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Znęcał się nad rodzicami. 35-latek z 3-miesięcznym aresztem

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodzicami. Jak ustalili śledczy, mężczyzna stosował wobec nich zarówno przemoc fizyczną, jak i psychiczną. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutu, a prokurator wystąpił do sądu o tymczasowy areszt. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe trzy miesiące.

Reklama

– Policjanci podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu okazało się, że pokrzywdzonymi są rodzice 35-letniego mężczyzny. Jak wynikało z ich relacji, syn od kilku miesięcy znęcał się nad nimi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Wyzywał i obrażał rodziców, matce dodatkowo groził pozbawieniem życia. Reakcja mundurowych była natychmiastowa, agresywny mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz przesłuchali świadków – informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu, a prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku i 35-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close