Reklama

LegionowskiWiadomości

Legionowo: Zmiany na placach zabaw na Piaskach, Kozłówce i przy Targowej

Reklama

Trzy place zabaw w Legionowie jeszcze w tym roku wzbogacą się o nowe elementy. We wtorek (18.11) Urząd Miasta rozpisał w tej sprawie odpowiedni przetarg.

Reklama

We wtorek (18.11) legionowski magistrat rozpisał przetarg na doposażenie trzech placów zabaw na terenie miasta. Rozbudowane o nowe elementy zostaną place: na terenie szkoły przy ul. Targowej 22, na Osiedlu Piaski i Osiedlu Kozłówka. Termin nadsyłania ofert przez firmy chcące podjąć się zadania upływa w środę (26.11). Następnie, po rozstrzygnięciu przetargu, podpisana zostanie umowa, z której wykonawca będzie musiał wywiązać się w przeciągu kolejnych pięciu tygodni. Jeśli umowa zostanie podpisana niezwłocznie po rozstrzygnięciu przetargu to place zabaw zyskają nowe zabawki jeszcze w tym roku.

Gdzie co ustawią?

Plac zabaw na terenie szkoły przy ul. Targowej 22 zostanie uzupełniony o specjalny betonowy stół do ping-ponga, stół do piłkarzyków oraz czteroosobowy stół do gier planszowych, m.in. pojawią się elementy do gry w chińczyka i w szachy. Na os. Piaski pojawi się nowy element w postaci piramidy liniowej. Zostanie również ustawiony nowy stojak na rowery. Natomiast miejsce zabaw na os. Kozłówka wzbogaci się, podobnie jak przy Targowej, o stół do ping-ponga i piłkarzyków. Wszystkie urządzenia będą trwale przytwierdzone do podłoża.

/nk/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close