ReklamaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Zima w Mieście 2015

Reklama

Ferie 2015 w Legionowie organizowane są przez różne placówki, np. przez Muzeum, Bibliotekę, czy Miejski Ośrodek Kultury. Nie zabraknie ciekawych zajęć, warsztatów i atrakcji wyjazdowych m.in. na wystawę budowli z klocków LEGO do Warszawy.

Reklama

Jak co roku, tak i w tym, Legionowo organizuje akcję „Zima w Mieście”. Adresowana jest ona do dzieci w wieku od 6 do 12 lat i potrwa przez cały okres ferii, czyli od 19 do 30 stycznia. Atrakcje zapewni Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka, Muzeum Historyczne, czy Arena Legionowo.

Wśród zaplanowanych atrakcji można wymienić całą masę warsztatów: ceramiczne, literackie, malarskie, muzyczne, plastyczne, teatralne, czy techniczne. Nie zabraknie także wyjść na Miejskie Lodowisko, a także projekcji filmowych. Zorganizowane zostaną również wyjazdy na największą wystawę budowli z klocków LEGO na Stadionie Narodowym w Warszawie, do Aquaparku w Jachrance, czy do Sali Zabaw Eldorado w Warszawie. Swoją ofertę dla dzieci przedstawiło również Muzeum Historyczne w Legionowie, która znajduje się poniżej. Warto dodać, że zajęcia w nim są bezpłatne.

Ferie 2015 z Muzeum Historycznym w Legionowie
Ferie 2015 z Muzeum Historycznym w Legionowie

Więcej informacji znaleźć można klikając w poniższe linki:

Plakat Akcji Zima w Mieście, Fot. UM Legionowo
Plakat Akcji Zima w Mieście, Fot. UM Legionowo

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close