Legionowo: Zgłoś potrawę do konkursu Fish&Grill 2015

Takich pyszności można było spróbować podczas Fish&Grill w 2014 roku, Fot. Legio24.pl

Jak już pisaliśmy w Legio24 w tym roku popularny legionowski piknik Fish&Grill odbędzie się 24 maja. Choć zawsze towarzyszą mu atrakcje kulturalne, to jednak najważniejszym jego punktem są potrawy z grilla, które co roku stają do konkursu i walczą o miano tej najpyszniejszej i najlepiej podanej. Nie inaczej będzie w tym roku. Urząd Miasta Legionowo już czeka na zgłoszenia.

Konkurs kulinarny Fish&Grill jest skierowany do amatorów, jednak oczekuje się od nich znajomości sztuki kulinarnej. Mile widziane są potrawy o tradycyjnym smaku, ale w nowej aranżacji. – Tym razem nie ma kategorii profesjonalistów, konkurs skierowany jest wyłącznie do amatorów z terenu aglomeracji warszawskiej. Nowością jest to, że każda ekipa będzie miała możliwość zdobycia nagrody publiczności. Ocenie będą podlegać nie tylko smak i prezentacja zespołu, ale także oryginalna nazwa drużyny – mówi odpowiedzialna za konkurs Kinga Baran z Referatu Marketingu.

O dopuszczeniu do udziału w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie musi zawierać: nazwę potrawy, opis wykonania dań, informacje o źródłowym pochodzeniu receptur, wyszczególnione składniki z proporcjami podanymi na 6 porcji, oraz imiona i nazwiska uczestników konkursu.

Zgłoszenia drużyn należy przysyłać na e-mail: [email protected] do 30 kwietnia br.

Do rybki zagra zespół Boys

Jak już informowaliśmy gwiazdą tegorocznego pikniku Fish&Grill będzie legendarna polska grupa disco polo Boys. Jej wielkie przeboje „Wolność”, czy „Jesteś Szalona” na pewno idealnie wkomponują się w grillowy klimat pikniku dodając mu swoistego uroku.

O Boys’ach na Fish&Grill 2015 pisaliśmy TUTAJ

Organizatorami „VI Legionowskiego Fish&Grill” są Urząd Miasta Legionowo i firma Stalgast, patronatem honorowym imprezę objął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Tradycyjnie przewodniczącym jury jest znany z telewizji Carlos Gonzalez – Tejera. Konkurs organizowany jest przy wsparciu i pomocy merytorycznej Stowarzyszenia Kucharzy Polskich oraz Euro Toques Polska. Głównym sponsorem ryb jest hurtownia FALKO.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod Areną Legionowo.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Zgłoś potrawę do konkursu Fish&Grill 2015"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *