Legionowo: Zderzenie 3 samochodów na Wyszyńskiego

Fot. policja.pl

W niedzielę (26.04) około godz. 17:50 na ul. Wyszyńskiego w Legionowie doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Na szczęście kolizja nie była groźna dla jej uczestników, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Winowajcą całego zdarzenia okazał się jeden z kierowców, który postanowił wsiąść za kierownicę po pijanemu.

Według ustaleń policji winnym spowodowania kolizji okazał się 35-letni Tomasz S., który jadąc oplem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył volkswagena golfa, za kierownicą którego siedział 45-letni Władysław G. Siła uderzenia była na tyle duża, że volkswagen wjechał w tył 3 samochodu, fiata, kierowanego przez 27-letniego Michała W. Na szczęście kraksa nie okazała się groźna dla jej uczestników. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Jak informuje asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo sprawca kolizji, 35-letni Tomasz S. był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,12 promila alkoholu. Mężczyźnie odebrano prawo jazdy. Będzie odpowiadał przed sądem za jazdę po pijanemu oraz spowodowanie kolizji. Grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Zderzenie 3 samochodów na Wyszyńskiego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *