ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Zdemolował samochód zaparkowany na osiedlowym parkingu. 33-latek był kompletnie pijany

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w sobotnią noc (17.10) zdemolował samochód zaparkowany na jednym z osiedlowych parkingów. Właścicielka pojazdu straty oszacowała na 10 000 złotych. Teraz 33-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie KPP Legionowo, w sobotnią noc (17.10), po godz. 2.00, dyżurny legionowskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu na jednym z osiedlowych parkingów. Z relacji świadka wynikało, że mężczyzna ubrany na czarno demoluje audi. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z patrolówki. Kiedy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, przy audi, które miało wybite szyby oraz uszkodzoną karoserię, zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Szybka reakcja mundurowych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny.

Rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska informuje, że 33-latek noc spędził w policyjnym areszcie. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie. W niedzielę (18.10) mieszkaniec Warszawy usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close