Reklama

LegionowskiNa sygnale

Legionowo: Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym

Reklama

Kryminalni z Legionowa namierzyli poszukiwanego listem gończym 38-letniego Mariusza S. Policjanci zatrzymali mężczyznę na warszawskiej Białołęce. Ukrywał się przez dłuższy czas w jednym z pustostanów. Teraz trafi do aresztu, gdzie spędzi dwa miesiące.

Reklama

Kryminalni od tygodnia pracowali nad sprawą poszukiwanego listem gończym Mariusza S. (38 l.). Za mężczyzną legionowski sąd wydał list gończy w związku z prowadzoną przeciwko niemu sprawą o znęcanie się oraz doprowadzenie do wystąpienia uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przez dłuższy czas ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał do odsiadki dwa miesiące tymczasowego aresztu.

Funkcjonariusze ustalili, że Mariusz S. ukrywa się na warszawskiej Białołęce. Uzyskali informację, że może przebywać w pustostanie przy ul. Przemian. Wczoraj (10.07), późnym wieczorem pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali nietrzeźwego Mariusza S. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie. Poszukiwany trafił do policyjnej celi. Dziś zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

/KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close