Legionowo: Zapowiadają kolejne protesty. Tym razem przed prokuraturą

Fot. Legio24.pl

We wtorek (17.03) w Legionowie może dojść do kolejnych protestów. Tym razem demonstranci chcą zgromadzić się przed wspólnym budynkiem Prokuratury Rejonowej i Sądu, przy ul. Sobieskiego. Policja już od rana zabezpiecza gmach.

W okolicy legionowskiej prokuratury od rana czuć nerwową atmosferę. Wokół gmachu rozlokowano radiowozy z policjantami prewencji, wprowadzono także zakaz parkowania tuż przy budynku.

Jak informuje redakcję Portalu Legio24.pl Mariusz Mrozek, rzecznik Komendy Stołecznej Policji obstawienie budynku prokuratury przez funkcjonariuszy prewencji ma związek z zapowiadaną w internecie kolejną demonstracją w Legionowie. Tym razem protestujący chcą zgromadzić się przed prokuraturą. Jak zaznacza rzecznik KSP niezbędne było zabezpieczenie budynku już od wczesnych godzin rannych, ponieważ w sieci krążą różne godziny w jakich może dojść do protestu. Najbardziej prawdopodobną jest godz. 15:00, ale była również mowa o godz. 7:00 rano.

Jak zapowiada Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznych policjantów, funkcjonariusze prewencji będą obecni na miejscu do wieczora, by w każdej chwili móc zareagować na ewentualne przypadki łamania prawa.

/red/

8 razy komentowano artykuł "Legionowo: Zapowiadają kolejne protesty. Tym razem przed prokuraturą"

 1. Ale Wy poj[moderacja] jestescie!!!z calego serva wan zycze zeby wasze dzieci w taki sposob zginely!!! Ciekawe co wtedy byscie napisali? C gdyby to wasze nastoletnie dziecko czasem zajaralo a ludzie by he od cpunow I narkomanow wyzywali?! To byl naprawde madry I zyczliwy chlopak I niestety kazdy wiek zadzi sie swoimi prawami! Co ? Zapomnial wol…

 2. czy rodzic chłopaka, który zginął nie wie, że narkotyki zabijają??????…teraz to z pretensjami do policji???… a jeśliby inna grupa dilerska zabiła tego chłopaka, to czy rodzic nie mówiłby wtedy- a gdzie była policja?… także raz jeszcze- narkotyki zabijają- nie tylko po spożyciu ale wystarczy mieć z nimi kontakt…

 3. Przez dwa dni obserwowałam “protest” z boku co im to dało ponad dwadzieścia zatrzymań i lanie pałami jeszcze im mało….gdzie rodzice młodzierzy protestującej ???? 14 ,15 latkowie biegający i wyzywający policję…..a potem co do czego ała …ała… jak ich dorwali tacy odważni
  powodzenia życzę!!!!!!ponownie się im oberwie I PRAWIDŁOWO

 4. MARYSIA78 | 17/03/2015, godz. 15:05 |

  RODZICE DOPATRUJĄ SIĘ WINY W POLICJI A GDZIE BYLI JAK KOLEŚ ĆPAŁ – NAJLEPIEJ ZWALIĆ WINĘ NA KOGOŚ

 5. Leśniczy | 17/03/2015, godz. 14:46 |

  Ciekawe czy dziki z lasu też tam dziś przyjdą.

 6. Czy ludzie pogłupieli? Chcą bandyty bronić, człowieka, dilera rozprowadzającego narktyki? Dostał to na co zasłużył. Wielkie brawa dla Policji.

 7. Kto tam będzie protestować? Młodzież szkolna? Normalni, dorośli ludzie w tych godzinach pracują.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *