Legionowo: Zachęca młodych do działania. Została nagrodzona

Fot. Legio24

Ewa Konarzewska – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie została laureatką tegorocznego konkursu „Poszukiwany Poszukiwana” w kategorii Animator Aktywności Młodych. Celem Konkursu było odnalezienie i nagrodzenie najaktywniejszych wolontariuszy i animatorów aktywności młodych w całej Polsce.

Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” ma jeden, ale szczytny cel – promowanie wolontariatu jako sposobu na życie młodego człowieka. Organizatorzy chcą w ten sposób stworzyć prawdziwą modę na wolontariat.

Kandydatów do konkursu zgłaszają szkoły, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, społeczności lokalne z terenu każdego województwa, formalne i nieformalne grupy wolontariackie.

Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” jest częścią Projektu „Polska Fabryka Dobra”. Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze gminy w Polsce.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Zachęca młodych do działania. Została nagrodzona"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *