Legionowo: Na III Parceli znaleziono ciało kobiety. Została dotkliwie pobita

Ciało kobiety znaleziono w domu przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Fot. Legio24

W niedzielę (19.04) w jednym z domów przy ul. Kard. Wyszyńskiego w Legionowie funkcjonariusze policji odnaleźli ciało 63-letniej kobiety. Najprawdopodobniej przyczyną jej śmierci były urazy spowodowane ciężkim pobiciem. Mundurowi już zatrzymali konkubenta denatki podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

Jak informuje redakcję Portalu Legio24.pl prokurator Katarzyna Ryniewicz-Smela z Prokuratury Rejonowej w Legionowie ciało kobiety zostało znalezione w domu. Jego stan wskazywał, że denatka została dotkliwie pobita. Jedynym podejrzanym o dokonanie tego czynu jest zatrzymany już konkubent 63-latki. O całej sprawie poinformował syn kobiety, który wezwał do niej pogotowie ratunkowe.

Szukali narzędzi zbrodni

Śledczy w poszukiwaniu przedmiotów mogących być narzędziami zbrodni, przeszukali także cały dom oraz posesję. Z pomocą strażaków z JRG Legionowo dokładnie sprawdzono również przydomowe szambo. Już w niedzielę, Czytelnicy Legio24.pl informowali naszą redakcję o policjantach w gumowych rękawiczkach, którzy skrupulatnie przeszukiwali posesję i jej najbliższe okolice.

Jak informuje prokurator Runiewicz-Smela, śledztwo jest obecnie prowadzone z paragrafu 156 Kodeksu Karnego, mówiącego o pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Nie wykluczone jednak, że kwalifikacja czynu się zmieni po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ta ma odpowiedzieć, co dokładnie było przyczyną zgonu kobiety. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy sekcja się odbędzie.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Na III Parceli znaleziono ciało kobiety. Została dotkliwie pobita"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *