Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Za sałatkę przyszło mu zapłacić aż 500 zł

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Legionowie ukradł sałatkę, groził sprzedawczyni i uszkodził drzwi. Zatrzymany spowodował straty sięgające 700 złotych. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Kilka dni temu do sklepu przy ulicy Jagiellońskiej wszedł mężczyzna, który z półki zabrał sałatkę i wyszedł nie płacąc za towar. Poczynania klienta zauważyła pracownica, która natychmiast wybiegła za nim i zawróciła do sklepu. Kiedy mężczyzna był w środku zablokowała drzwi i oznajmiła, że jeśli nie zapłaci za sałatkę powiadomi Policję. Wtedy 32-latek zagroził kobiecie pobiciem. Kiedy ta nadal nie chciała go wypuścić ze sklepu zaczął szarpać za drzwi uszkadzając zamek – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Jabłonowscy mundurowi, którzy zostali wezwani na miejsce zatrzymali agresywnego klienta i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych, przy czym obu przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz 32-latkiem zajmie się sąd.

Za kradzież sałatki mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close