Reklama

Legionowski

Legionowo: Z Piasków na peron będzie bliżej. Wytyczą specjalne przejście

Reklama

Mieszkańcy legionowskiego os. Piaski już wkrótce nie będą musieli nadrabiać drogi, aby dostać się na perony kolejowe. Niebawem ruszy bowiem budowa nowego, bezpiecznego i szybszego przejścia z osiedla na stację PKP.

Reklama

Jak udało się ustalić redakcji Portalu Legio24.pl, wykonawca Centrum Komunikacyjnego utworzy specjalne przejście na prośbę legionowskiego ratusza. – O stworzenie przejścia, które pozwoliłoby mieszkańcom Piasków szybciej dotrzeć do pociągu zwróciliśmy się już około 2 tygodni temu – mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem Tamara Mytkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Legionowo.

Prawdopodobnie wykonawca wydzieli specjalne przejście, które przebiegać będzie przez plac budowy. Niezbędne może okazać się także wykonanie kładki nad wykopem, który w przyszłości ma stać się przejściem podziemnym.

Kiedy?

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie wykonawca przystąpi do realizacji prośby urzędników. Pewnym jest, że takie przejście ucieszyłoby niejednego pasażera kolei i znacznie polepszyło nadszarpnięty wizerunek samej budowy.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close