Legionowo: XI edycja Strefy Wymiany Książek już 21 kwietnia

Strefa Wymiany Książek, Fot. Małgosia Piekutowska, Monika Bartnik i Dorota Milerowicz - Grupa Fotograficzna MIGAWKI / PIK Legionowo

W sobotę (21.04) w legionowskim ratuszu odbędzie się 11. już edycja Strefy Wymiany Książek – popularnego spotkania miłośników słowa drukowanego, organizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury. Udział w tym wydarzeniu to nie tylko możliwość zdobycia ciekawej lektury, ale także porozmawiania z ciekawymi ludźmi oraz uczestnictwa w atrakcjach dodatkowych.

Strefa Wymiany Książek na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych stolicy powiatu legionowskiego. To idealna okazja aby zdobyć ciekawą książkę, porozmawiać z innymi fanami literatury, czy poezji. Organizatorzy przygotowali również atrakcje dodatkowe: Akcję Fotograficzną „Portret z książką” oraz upominki niespodzianki dla uczestników.

Wiosenna „Strefa Wymiany Książek” odbędzie się już w 21 kwietnia (sobota) w budynku Urzędu Miasta Legionowo. Początek trwającego 4 godziny wydarzenia zaplanowano na godz. 14:00. Wstęp jest wolny.

Strefie Wymiany Książek tradycyjnie patronuje Portal Legio24.pl.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: XI edycja Strefy Wymiany Książek już 21 kwietnia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *