Legionowo: Wypadł z 7 piętra bloku przy Sobieskiego. To był nieszczęśliwy wypadek

Fot. arch. Legio24.pl

W sobotę (5.11) około godz. 14:20 z mieszkania znajdującego się na 7 piętrze bloku przy ul. Sobieskiego 8 w Legionowie wypadł młody, 24-letni mężczyzna. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom był to nieszczęśliwy wypadek, a nie samobójstwo. Młody człowiek był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

Jak informowała w sobotę naszą redakcję podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, 24-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu wołomińskiego przyjechał w odwiedziny do swojej rodziny zamieszkującej na 7 piętrze bloku przy ul. Sobieskiego 8. Około godz. 14:20, z nieznanych jeszcze przyczyn zbliżył się do okna i wypadł. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Policja, pod nadzorem prokuratury ustala teraz dokładne przyczyny tego zdarzenia. Ciało 24-latka zostało skierowane na sekcję zwłok. Jej wyniki mają być znane za kilka dni. Wszystko jednak wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, a nie jak sugerowano wcześniej samobójstwo.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Wypadł z 7 piętra bloku przy Sobieskiego. To był nieszczęśliwy wypadek"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *