ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Wypadek przy CSP. Na DK61 zderzyły się 4 auta

Reklama

W czwartek (11.02) około godz. 14:00, w Legionowie tuż przy wjeździe do Centrum Szkolenia Policji miał miejsce wypadek drogowy z udziałem czterech samochodów. W jego wyniku jedna osoba doznała obrażeń na tyle poważnych, że koniecznym było przewiezienie jej do szpitala.

Reklama

Do wypadku doszło w chwili, gdy jadący prawidłowo ul. Zegrzyńską od strony Legionowa kierowca skody, 46-letni policjant Grzegorz O. postanowił skręcić w lewo do CSP. Zatrzymał się, aby przepuścić przejeżdżające z naprzeciwka samochody. Za nim ustawiły się dwa kolejne auta – seat kierowany przez 24-letniego Łukasza S. oraz renault prowadzony przez 35-letniego Tomasza J. W pewnej chwili nadjechało także trzecie auto – ford, którym kierował 44-letni Marek Sz. Niestety ten ostatni kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w poprzedzającego go renault. Uderzenie było na tyle silne, że nastąpił tak zwany „efekt domina”, gdzie renault pchnięte uderzeniem zderzyło się z seatem, a ten ze skodą.

W wyniku zderzenia jedna osoba – kierujący renault Tomasz J. – odniosła obrażenia kręgosłupa szyjnego i zespół pogotowia ratunkowego zdecydował o jej przewiezieniu do szpitala.

Przyczynę wypadku badają funkcjonariusze policji. – Na razie mogę powiedzieć, że trzech spośród czterech kierowców było trzeźwych. Od Tomasza J, który pojechał do szpitala nim przyjechała policja została pobrana krew. Nie mamy jeszcze wyników – informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak, rzecznik prasowy KPP Legionowo.

W trakcie działań ratowniczych, w których uczestniczyli strażacy z JRG Legionowo ruch na DK 61, w pobliżu CSP był utrudniony.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close