Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Wypadek w autobusie ZTM. 70-letnia kobieta w szpitalu

W środę (2.11) około godz. 11:00 w autobusie miejskim linii 731 przejeżdżającym aleją Legionów w Legionowie doszło do nieszczęśliwego wypadku. W trakcie raptownego hamowania pojazdu 70-letnia kobieta przewróciła się i doznała urazu głowy. Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego zdecydował o przewiezieniu jej do szpitala.

Reklama

Jak wstępnie ustalili wezwani na miejsce zdarzenia policjanci, do wypadku doszło w chwili raptownego hamowania autobusu. Kobieta przewróciła się i doznała poważnego urazu głowy. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala.

Sprawę wypadku badają policjanci z KPP Legionowo. – Funkcjonariusze ustalą teraz, czy kierujący autobusem 50-letni mężczyzna miał powód do tak raptownego hamowania i czy nie złamał on przepisów o ruchu drogowym – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa legionowskich policjantów, która dodaje jednocześnie że kierujący pojazdem był trzeźwy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

6 razy komentowano

  1. Babcia a czy Ty masz szacunek do kogokolwiek innego niż do Radia Mar…a? Czy wszystkie babcie legionowskie naprawdę założyły klub sfrustrowanych moherów? Spędzacie całe dnie klęcząc na grochu w kościele a jak z niego wychodzicie to jad wam się wylewa z ust. Hańba i wstyd. Lepiej zostańcie w domach i kontynuujcie osiedlowy monitoring bo jesteście lepsze niż Security 🙂 Pozdrawiam nasze legionowskie super babcie. Moher rządzi!

  2. Ann,czy Ty masz szacunek do ludzi?? Obawiam się,że brakuje go dla samej siebie.

  3. własnie ze wina tej baby, bo powinna się trzymać poręczy albo siedzieć na dup ie

  4. Kubo to nie tej Pani wina tylko kierowcy ponieważ jechał całą trasę za szybko akurat jechalam tym autobusem z Jabłonny do Starostwa i z powrotem

  5. gdyby jakis mlodzian ze słuchawkami w uszach albo smartfonem przed oczami ustapiłby babi miejsca pewnie nie było by tego wypadku

  6. Trzeba trzymać się poręczy w autobusie , głównie po to one tam się znajdują . Ehh starsi ludzie już wszystkie rozumy pozjadali i są najmądrzejsi i jak widać ich to nie obowiązuje. A teraz biedny kierowca przez taką nierozważną kobietę ma przechlapane. Współczuje kierowcy stresów związanych z lekkomyślność starszych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button