Legionowo: Wymień książkę i ciesz się literaturą

Po raz kolejny DKK “Ścieżki” zaprasza miłośników literatury na wymianę książek. “Strefa Wymiany Książek” to doskonała okazja na zapoznanie się z nową literaturą bez konieczności poniesienia wysokich kosztów.

fot. sxc.hufot. sxc.hu

Książki to przedmioty szczególne, których nie powinno się wyrzucać. Chociaż dla niektórych miewa zupełnie inną od zamierzonej funkcję (podstawka pod mebel, materiał nad rozpałkę), wiele osób nadal odnosi się do książek z szacunkiem. Co jednak zrobić gdy na regałach i półkach nie ma już miejsca a głód literatury jest nie do zaspokojenia? Lekiem na to może być wymiana książek.

“Strefa Wymiany Książek” organizowana przez Dyskusyjny Klub Książki “Ścieżki” przy wsparciu Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie to impreza towarzysząca obchodom “Tygodnia Bibliotek”. Miłośnicy książek będą mogli jednorazowo wymienić się aż 10 tytułami.

“Strefie…” towarzyszyć będzie losowanie upominków-niespodzianek oraz akcja fotograficzna “Portret z książką” realizowana przez grupę fotograficzną “MIGAWKI”.

Wymiana odbędzie się w sobotę (10.05) w godzinach 14:00 – 18:00 w legionowskim Ratuszu.

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Wymień książkę i ciesz się literaturą"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *