Legionowo: Wyjątkowy Bożonarodzeniowy Koncert Rodzinny

Fot. pixabay.com

Przedświąteczna noc 18 grudnia nie będzie cichą… O godzinie 19:00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie popłyną dźwięki najpiękniejszych kolęd i pastorałek. “Bożonarodzeniowy Koncert Rodzinny” to pomysł całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie.

Koncert będzie ukłonem nauczycieli, rodziców, uczniów oraz dyrekcji szkoły w stronę wszystkich mieszkańców Legionowa. Można będzie posłuchać ciekawych aranżacji popularnych, i tych mniej znanych, kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów i pedagogów legionowskiej “Siódemki”. Podczas koncertu ramię w ramię zaśpiewają: chór nauczycieli i chór uczniowski, a wszystko to przy akompaniamencie szkolnej orkiestry dziecięcej. Nie zabraknie również solistów – młodych, zdolnych uczniów. Swoje wokalne umiejętności poddadzą ocenie mieszkańców ci, którzy na co dzień oceniają dzieci – nauczyciele niemalże wszystkich przedmiotów. Tego trzeba posłuchać, aby przekonać się, że w SP 7 talentów, pasji i zaangażowania w artystyczną pracę nie brakuje.

Po koncercie szkolna Rada Rodziców przeprowadzi kwestę na zakup sprzętu muzycznego dla szkoły. Będzie można również obejrzeć świąteczną wystawę prac plastycznych własnoręcznie wykonanych przez uczniów „Siódemki”.

plakat_koncert

Na pierwsze w historii miasta szkolne kolędowanie serdeczne zaprasza dyrektor szkoły wraz z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Wstęp na koncert jest wolny. Patronat medialny sprawuje Portal Legio24.pl.

/se/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Wyjątkowy Bożonarodzeniowy Koncert Rodzinny"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *