Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: Wygrali remont biblioteki

Reklama

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie wygrał remont biblioteki. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy ruszą prace, lecz na pewno zostaną one wykonane do końca 2016 roku.

Reklama

Pod koniec października br. pisaliśmy o tym, że Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie bierze udział w konkursie na remont biblioteki. Teraz już wiemy, że odniesiono pełen sukces. Biblioteka ZSO 2 znalazła się w wygranej 11-stce, zdobywając tym samym remont lub doposażenie o wartości 10 tys. zł. Prace remontowe mają zostać wykonane do końca 2016 roku.

Biblioteka z Legionowa jest jedną z trzech zwycięskich, które znajdują się w województwie mazowieckim. Konkurs wygrały również biblioteki z Piastowa i Płocka. Konkurs został zorganizowany przez PEKAES POMAGA.

Lokalizacje zwycięskich bibliotek, Fot. pekaespomaga.pl
Lokalizacje zwycięskich bibliotek, Fot. pekaespomaga.pl

 Doceniam trud i zaangażowanie osób, które codziennie, wytrwale od 15 października aż do 5 listopada, do ostatnich godzin trwania konkursu, oddawały swoje głosy na naszą bibliotekę. Do samego końca toczyła się zażarta walka o zajęcie premiowanego remontem miejsca w rankingu. Zwyciężyliśmy, dzięki Państwa zaangażowaniu i życzliwości, dzięki temu, że przyświecał nam jeden, wspólny cel. To wielka wspólna sprawa i wspólna zasługa. W imieniu własnym i całej Społeczności Szkolnej serdecznie dziękuję: władzom miasta, lokalnym mediom, zaprzyjaźnionym szkołom, uczniom, rodzicom i mieszkańcom miasta, za wszystkie oddane głosy, za rozpropagowanie akcji na szeroką skalę, olbrzymie zaangażowanie i wytrwałość w monotonnym i uciążliwym czasie głosowania. – mówi dyrektor Maria Serdeczna.

/nk/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close