Legionowo: Wycinał i kradł drzewa z zagajnika przy Suwalnej

Fot. arch. Legio24.pl

We wtorek (3.03) około godz. 16:45 legionowska straż miejska została poinformowana przez jednego z mieszkańców o nielegalnej wycince drzew w zagajniku przy ulicy Suwalnej, pomiędzy skrzyżowaniami z Jaśminową i Olszankową. Na miejsce natychmiast udał się patrol strażników, którzy potwierdzili, że doskonale znany im z innych interwencji mężczyzna faktycznie wycina bez pozwolenia brzozy.

Strażnicy miejscy zatrzymali około 50-letniego mężczyznę i o całej sprawie powiadomili policję, która zajęła się dalszymi czynnościami – informuje Portal Legio24.pl Adam Nadworski, zastępca komendanta legionowskiej straży miejskiej.

Policja przyjechała na miejsce kradzieży po godz. 17:00 – mówi asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo. Funkcjonariusze rozpoczęli trwające kilka godzin oględziny miejsca zdarzenia. Wycinka drzew bez pozwolenia jest bowiem przestępstwem. Ponieważ podejrzany był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany do wytrzeźwienia, następnie zostanie przesłuchany – informuje Kuligowska.

Policja wszczęła już dochodzenie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności jakimi kierował się mężczyzna wycinając i kradnąc drzewa z zagajnika przy ul. Suwalnej.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Wycinał i kradł drzewa z zagajnika przy Suwalnej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *