Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Wybiła szybę siekierą

Reklama

W piątek (1.05) późnym popołudniem jedna z mieszkanek ul. Sielankowej w Legionowie zauważyła wybitą szybę w należącym do niej pawilonie. O tym fakcie natychmiast poinformowała miejscowych policjantów. Okazało się, że winną popełnienia tego czynu jest najprawdopodobniej 46-letnia kobieta, która do wybicia szyby użyła siekiery.

Reklama

Kiedy w piątkowe popołudnie właścicielka posesji zauważyła wybitą szybę w znajdującym się na działce pawilonie postanowiła wyjaśnić całą sprawę. Z pomocą przyszła jej sąsiadka, która oświadczyła, że widziała na działce podejrzanie zachowującą się kobietę w średnim wieku z siekierą w ręku. Właścicielka działki przestraszyła się i o całym zajściu poinformowała policjantów.

Mundurowi, po przybyciu na miejsce rozpoczęli oględziny. W pewnym momencie zauważyli kobietę pasującą do rysopisu. 46-letnia Elżbieta M. została zatrzymana i przewieziona na komendę. Podczas przeszukania w jej domu znaleziono również opisywaną przez świadka siekierę. W chwili zatrzymania 46-latka była pijana. Alkomat wykazał w jej organizmie 2 promila alkoholu.

Po wytrzeźwieniu Elżbieta M. usłyszała zarzut za przestępstwo, którego się dopuściła. Przyznała się do winy, ale odmówiła składania zeznań. Teraz o jej losie zdecyduje sąd. Za zniszczenie mienia grozi jej do 5 lat więzienia.

Poszkodowana swoje straty wyceniła na 1500 zł.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close