Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: Wreszcie wznowiono rozbudowę szkoły specjalnej

Reklama

Jest szansa, że tym razem uda się doprowadzić remont legionowskiej szkoły specjalnej do końca. W poniedziałek (8.06) na plac budowy weszła nowa firma, która w ciągu 27 tygodni ma nie tylko dobudować do szkoły przedszkole, ale także wykonać termomodernizację całego budynku.

Reklama

Prace budowlane wykonuje, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Legionowie, konsorcjum firm P.P.H.U. Arcus Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Masny i Adro s.c. Adam Giernatowski. Koszt wszystkich zaplanowanych robót to około 4 mln złotych.

Jak czytamy w komunikacje starostwa w zakres robót wchodzi dokończenie rozpoczętej w ubiegłym roku budowy, wykonanie instalacji wewnątrz budynku, dokończenie wykonania drenażu opaskowego przy budynku i kanalizacji deszczowej, przebudowa ogrodzenia i budowa śmietnika, jak również zagospodarowanie terenu wokół szkoły: budowę parkingu i nowego placu zabaw dla dzieci.

Natomiast w ramach robót termomodernizacyjnych wymieniona zostanie w starej części obiektu stolarka okienna i ślusarka drzwiowa, wymienione zostaną zawory grzejnikowe na termostatyczne, docieplone zostaną ściany i wykonana nowa elewacja, docieplony zostanie dach sali gimnastycznej i zbudowana wiata dla wózków od frontu.

/red/

Przeczytaj także:

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close