Legionowo: Wolne miejsca w szkole na Targowej

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego informuje, że ma jeszcze wolne miejsca dla uczniów w klasach pierwszych Technikum. Jedyna kształcąca zawodowo szkoła w Legionowie oferuje między innymi zdobycie zawodu technika informatyka, technika żywienia i usług gastronomicznych, czy technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

P6160798Fot. PZSP Legionowo

Jak informuje dyrektor placówki, Wioletta Wuszt kierunki kształcenia, które oferuje szkoła przy ul. Targowej wychodzą na przeciw zainteresowaniom oraz potrzebom rynku pracy. Absolwenci szkoły znajdują zatrudnienie zgodnie z wykształceniem zawodowym.

Szkoła im. Jerzego Siwińskiego dysponuje nowoczesnymi pracowniami komputerowymi. Dzięki temu jest jednym z ośrodków, który może przeprowadzać szkolenia oraz egzaminy ECDL. W szkole od kilku lat realizowane są projekty unijne. Obejmują one różne obszary aktywności młodzieży. Aktualnie realizowany jest duży projekt przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. W ramach projektu uczniowie poszerzają swoją wiedzę z zakresu grafiki komputerowej, matematyki, geografii, języków obcych. Ponadto szkoła wzbogaciła się o pomoce dydaktyczne. Wartość projektu to przeszło 260 000 zł.

/se/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Wolne miejsca w szkole na Targowej"

  1. Ta szkoła to zgroza !!! I dobrze ,że nie ma chętnych! Może ktoś najpierw zrobiłby tam porządek, a dopiero potem przyciągał uczniów! Każdy kto tam pójdzie skończy marnie ! Dyrekcja – TRAGEDIA, PORAŻKA, DNO TOTALNE, KLĘSKA, i długo jeszcze można wymieniać opinii ta tenże temat. ZMIENIĆ DYREKCJE!!!!

  2. Najpierw niech się zmieni dyrektor i znormalnieje szkoła to i chętni będą… Hotelarzy nie ma???? A pracownie to były nowe, ale jakieś 3 lata temu…

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *