Legionowo: Wojtek Kowalczyk dziękuje i prosi o wsparcie

Wojtek Kowalczyk podczas leczenia szpitalnego, Fot. W. Kowalczyk

W niedzielę (13.12) na skrzynkę e-mail redakcji Legio24.pl dotarł kolejny, niezwykle wzruszający list od Wojtka Kowalczyka, mieszkańca Legionowa, który dzielnie walczy z chorobą –  rdzeniowym zanikiem mięśni. List postanowiliśmy opublikować w całości poniżej.

List do Redakcji Legio24:

Pragnę serdecznie podziękować Redakcji za pomoc i wsparcie mojego leczenia komórkami macierzystymi w walce z chorobą jaką jest rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Przeszczepiono mi kolejne komórki macierzyste w Częstochowie w Prywatnej Klinice Klara przez transplantologa dr. Boruczkowskiego. Czekają mnie kolejne przeszczepy, dzięki którym mogę mieć nadzieję na życie, na siły do oddychania i śpiewania, o nadziei na „małe szczęścia” jakie pragnąłbym aby mnie spotykały w życiu..

Zapraszam 17 grudnia do oglądania „Sprawy dla Reportera” w TVP1 o godz 21.25. Będę prosił o pomoc i wysłanie podczas programu SMS Caritas o treści: WOJTEK na nr 72052. Z góry dziękuję.

Jaworowicz plakat

Zbliża się piękny czas Świąt Bożego Narodzenia, czas życzeń, spotkań przy rodzinnym stole i dzielenia się opłatkiem. Dziękuję za Wszystko życząc wszystkiego co najlepsze – ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Czytelnikom ciepłych, rodzinnych Świąt , a na Nowy Rok zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wojtek Kowalczyk, www.pokonacsma.pl

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Wojtek Kowalczyk dziękuje i prosi o wsparcie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *