ReklamaLegionowskiWiadomości

Legionowo: Wodne Piaski ponownie od 1 sierpnia

Reklama

Legionowska pływalnia „Wodne Piaski” wznowi działalność 1 sierpnia – informuje w komunikacie Urząd Miasta Legionowo. Obecnie trwają tam opóźnione przez epidemię koronawirusa prace konserwatorskie.

Reklama

– Obecnie prowadzimy czynności związane z uruchomieniem instalacji basenowej i napuszczamy wodę do niecek. Następnie będzie ona przez kilka dni uzdatniana, a później poddana badaniom pod względem mikrobiologicznym i fizyko-chemicznym. Ich pozytywne wyniki są warunkiem uruchomienia obiektu – tłumaczy kierownik pływalni Zbigniew Garbaczewski.

Do opóźnienia sezonowej konserwacji „Wodnych Piasków” przyczyniły się głównie komplikacje związane z pandemią. Konkretnie zamknięte granice, które zatrzymały ekipę z Czech mającą za zadanie przeprowadzenie przeglądu gwarancyjnego wykonanych wcześniej w Legionowie niecek basenowych. Niestety nie mógł tego zrobić nikt inny, ponieważ naruszyłoby to warunki gwarancji.

Konserwacji podlegają nie tylko same niecki basenowe. Gruntownie wymyto i zdezynfekowano szatnie, łazienki i sauny. Odświeżono i pomalowano część pomieszczeń, dokonano także przeglądu wentylacji.

Wszystkie prace powinny zakończyć się jeszcze w lipcu, a pływalnia przyjmie pierwszych klientów 1 sierpnia.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close