ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Włamali się do kiosku aby ukraść zapalniczki. Wpadli na gorącym uczynku

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Obaj są podejrzani o dokonanie włamania do kiosku i kradzież zapalniczek. Podejrzani, podczas przesłuchania, przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

Reklama

Jak informuje w komunikacie prasowym Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o włamaniu do kiosku. Błyskawicznie udali się pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli wyrwaną roletę osłaniającą część budynku oraz otwarte drzwi. Po wejściu do środka pomieszczenia zastali 19-letniego mężczyznę, który twierdził, że został wrzucony do kiosku przez kolegę. Podczas jego przeszukania ujawniono skradzione zapalniczki. W okolicy kiosku policjanci zauważyli również innego młodego mężczyznę, który z zza drzewa przyglądał się całej sytuacji. Jak się okazało 20 latek był jednym ze sprawców włamania.

Zatrzymani zostali przewiezieni do komendy, gdzie podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanego im czynu kradzieży z włamaniem. Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności procesowych ustalono, że 20-latek włamał się również do innego z kiosków na terenie Legionowa. Za to przestępstwo grodzi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close