Legionowo: Jak walczyć z depresją? Kolejne spotkanie z cyklu „Z biblioteką po zdrowie”

Jak skutecznie walczyć z depresją? Kolejne spotkanie z cyklu "Z biblioteką po zdrowie". Fot. pixabay.com/CC0 Public Domain

O tym jak bardzo depresja wpływa na nasze życie przekonał się każdy, kto choć raz jej doświadczył. Nie każdy jednak wie, że można z nią skutecznie walczyć i to samodzielnie. Jak to zrobić? Tego dowiemy się podczas kolejnego spotkania z cyklu „Z biblioteką po zdrowie”, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17.04).

Porad dotyczących walki z depresją udzielać będzie mieszkańcom Legionowa Halina Jankowska, psycholog, terapeuta zajęciowy, doradca rodzinny i wykładowca. Dodatkowo, tradycyjnie już, podczas spotkania będzie można spróbować zdrowych potraw wegetariańskich, czy zbadać skład własnego ciała. Mieszkańcy dowiedzą się także jak zdrowa dieta wpływa na nasze samopoczucie psychiczne.

Spotkanie odbędzie się w Scenie 210, przy ul. Husarskiej 12 w niedzielę (17.04). Początek zaplanowano na godzinę 16:00. Wstęp jest wolny.

z biblioteką po zdrowie 6 mały

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Jak walczyć z depresją? Kolejne spotkanie z cyklu „Z biblioteką po zdrowie”"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *