W środę wielka debata o bezpieczeństwie w Legionowie

Władze Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego zapraszają mieszkańców na wielką debatę „Bezpieczeństwo w Legionowie”, która odbędzie się już w najbliższą środę o godz. 19:00 w sali widowiskowej ratusza.

Swój udział w debacie zapowiedzieli już Wojewoda Mazowiecki, Jacek Kozłowski oraz Komendant Stołeczny Policji, inspektor Michał Domaradzki. Godzina i miejsce debaty zostały tak ustalone, aby mogło w niej wziąć udział jak najwięcej mieszkańców.

Tematem debaty społecznej będzie bezpieczeństwo w Legionowie, szczególnie po ostatnich zamieszkach, które miały miejsce przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji. Zamieszki były związane ze śmiercią 19-letniego Rafała, który stracił przytomność podczas policyjnej interwencji, a następnie – przewieziony do szpitala – zmarł.

/red/

5 razy komentowano artykuł "W środę wielka debata o bezpieczeństwie w Legionowie"

  1. Bo porządek trzeba robić od samego dołu. Od rzuconego papierka na ulicy, źle zaparkowanego samochodu pod przedszkolem, nie sprzątniętego gówna po psie i pijaczka z puszką piwa. Jak takie zjawiska wyeliminujemy z NASZEGO społeczeństwa wtedy wszyscy zauważą że coś się zmieniło. Bo jak na razie to mam wrażenie że nikomu to nie przeszkadza.

  2. Kwiatkowski z Legionowa | 24/03/2015, godz. 09:13 |

    Prawa mają przestrzegać wszyscy i oto cała debata. Dziwi mnie, że nasze władze samorządowe występują w posranych marszach przeciwko policji, a sama policja chowa się przed uczestnikami marszu i zasłania strażakami i strażnikami. Panowie, chyba pomyliliście swoje role w tych “legionowskich jasełkach z marychą”. Jakby Rafała nie ciągnęło do marychy to by żył. Tatusiek i mamuśka i kolesie nie mają sobie nic do zarzucenia ? Idźcie se poćpać….

  3. Obserwator | 23/03/2015, godz. 18:02 |

    Najsmutniejsze w całej sprawie jest to, że chłopak który nikogo nie szufladkował. W nocy o północy pomógł każdemu. Seniorowi, mlodemu, bogatemu, biednemu, zdrowemu, choremu czy odrzucenemu przez społeczeństwo. Sam został zaszufladkowany. Właśnie dzięki kolegom z różnych środowisk. Często nie potrafiących myśleć o innych. Miast pamiętać jaki Rafał był i brać z niego przykład. Woleli popaść w głupi i szkodzacy Rafałowi konflilt. Sprzeczny z jego charakterem . Smutne. Że wszyscy teraz widza chłopaka przez pryzmat wydarzen i sylwetke jego ojczyma…

  4. No i znowu Policja i straz miejska lacznie z Romanem i Grabcem ktory nie maja pojecia o bezpieczenstwie beda opowiesci snuc jak to jest wspaniale i bezpiecznie, jakie to statystyki wspaniałe mamy, jak dbaja o spokoj i bezpieczenstwo a wieczorami szczegolnie w weekendy tralalala i sluzby maj a to w dupie. Takze w jakim powazaniu maja policje miejscowi widzielismy pod komenda. Legionowska policja i hybrydowi straznicy jako pierwsi w Polsce osiagneli umiejetnoc niewidzialnosci stealth ani widu ani słychu.

  5. No to ojczym celebryta na pewno w pierwszej ławeczce zasiądzie, po tym jak udzieli kilku wywiadów dla TV.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *