Legionowo: W sobotę piknik w Parku Zdrowia. Wystąpi Rosiewicz

Koncert Andrzeja Rosiewicza, dancing oraz promocja zdrowia i zdrowej żywności to główne atrakcje pikniku, który już w najbliższą sobotę (9.05) odbędzie się w Parku Zdrowia w Legionowie. Początek imprezy o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Legionowscy urzędnicy w najbliższą sobotę chcą zapoznać mieszkańców z Parkiem Zdrowia, którego budowa właśnie dobiega końca. Zaplanowano piknik z mnóstwem wspaniałych atrakcji. Już od 16:00 na mieszkańców czekać będą stoiska rehabilitacyjne oraz te ze zdrową żywnością. Każdy chętny będzie mógł także zmierzyć sobie poziom cukru oraz ciśnienie tętnicze.

Osoby, które przyjdą aby się pobawić również nie będą zawiedzione. Czekać będzie na nich ogródek piwny, a ze sceny płynąć będą dźwięki przebojów śpiewanych przez zespół Belcanto. O 17:00 swój występ rozpocznie Andrzej Rosiewicz, a zaraz po nim organizatorzy zaproszą wszystkich do tańca w rytmie największych przebojów ostatnich lat. – To będzie wyjątkowy dancing – zapewniła Legio24.pl Anna Szwarczewska, szefowa miejskiego marketingu.

Portal Legio24.pl oraz Gazeta Legio24 objęły piknik swoim patronatem medialnym.

Mat. UM Legionowo

/red/

5 razy komentowano artykuł "Legionowo: W sobotę piknik w Parku Zdrowia. Wystąpi Rosiewicz"

 1. Elżbieta | 09/05/2015, godz. 16:20 |

  do Lolka:
  Ta impreza nie dla Ciebie, więc po co się czepiasz? Lada chwila i ty będziesz zgredkiem i emerytem, zobaczysz jak czas szybko ucieka. Życze Ci zdrowia, rozumu i życzliwych ludzi wokół siebie

 2. AGNIESZKA | 07/05/2015, godz. 17:15 |

  A czy REDAKCJA mogłaby coś napisać odnośnie konkursu nalewek ? Kto go organizuje, jakie są zasady zgłaszania uczestnictwa ?

 3. i kto tam przyjdzie? zgredki i emeryci? Czy ktoś mówił organizatorom, że Rosiewicz był spoko, ale 30 lat temu? A co dla młodych jo sie pytom..!?

 4. Mieszkaniec L | 06/05/2015, godz. 23:12 |

  Rosiewicz jest w porządku. Co sie czepiać kogoś za poglądy.
  Chyba w trakcie wystepu plakatów wyborczych nie bedzie rozdawał … 🙂
  A jak by był od WSI Komora, to by można go bylo zaprosić?

 5. Mieszkaniec L-wo | 06/05/2015, godz. 15:03 |

  Rozumiem, że w ramach otwarcia jest planowana propaganda pisowska przez Rosiewicza przed wyborami. Jak można takiego matoła zaprosić i jeszcze w takim terminie.
  Masakra!!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *