Reklama
LegionowskiWiadomości

Legionowo: W przyszłym roku rozpocznie się budowa nowej siedziby OPS. Jest koncepcja budynku

Reklama

W przyszłym roku rozpocznie się budowa nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie – informuje w komunikacie Urząd Miasta Legionowo. Budynek powstanie, jak już informowaliśmy w Legio24.pl, u zbiegu ulic Mickiewicza i Jagiellońskiej, w miejscu starych mieszkań socjalnych.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie ratusza, do stycznia przyszłego roku ma być gotowy projekt budynku, którego wizualizacja już została udostępniona i zaakceptowana przez władze miasta i dyrekcję OPS-u.

Projektowany budynek to obiekt o wysokości 2 kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia. Na obu poziomach budynku zaplanowano pokoje biurowe, pomieszczenia socjalne, pomocnicze i techniczne oraz zespoły sanitariatów dla personelu i interesantów.

Na piętrze przewidziano salę konferencyjną z zapleczem oraz sale zajęciowo–warsztatowe, m.in. niebieski pokój w zakresie przeciwdziałania przemocy, klub integracji społecznej/akademia rodziny, sala zajęć komputerowych i inne.

Budynek wyposażony zostanie w windę, co zapewni dostęp osobom z niepełnosprawnością. Przy budynku powstaną także 24 miejsca parkingowe, w tym dwa przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Zobacz wizualizację nowego budynku legionowskiego OPS-u

fot. UM Legionowo

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button