Reklama

Najważniejsze

Legionowo: W poniedziałek zamykają przejazd kolejowy na Piaskach. Autobusy pojadą inna trasą

Reklama

W najbliższy poniedziałek (9.11) zamknięty zostanie przejazd kolejowy przy PKP Legionowo Piaski. Przez niespełna miesiąc kolejarze będą prowadzić w tym miejscu prace remontowe i konserwacyjne. W związku z zamknięciem przeprawy autobusy pojadą trasami objazdowymi.

Reklama

W związku z planowanymi pracami przy naprawie przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Piaskowej, przy stacji Legionowo Piaski, uprzejmie informujemy, że od dnia 9 listopada br. od godz. 2:00 do dnia 1 grudnia br. do godz. 23:59 planowane jest zamknięcie w/w przejazdu dla ruchu samochodowego. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Urząd Miasta Legionowo.

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z zamknięciem przejazdu innymi trasami pojadą autobusy linii 731 oraz D3.

Trasa linii D3: ul. Kolejowa – łącznik do ul. Szwajcarskiej przez część ul. Polskiej Organizacji Wojskowej – ul. Szwajcarska … Zawieszone zostaną przystanki: Al. Legionów 01; PKP Legionowo Piaski 02, 03, 04. Uruchomione zostaną przystanki: Polskiej Organizacji Wojskowej 01 i 02.

Trasa linii 731: … Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – tunel – al. Róż – al. Legionów … (zmieniona trasa będzie taka sama jak w wakacje, w czasie zamknięcia ul. Piaskowej).

Zobacz mapkę

Zmiana tras autobusów w związku z zamknięciem przejazdu w ciągu ul. Piaskowej, fot. UM Legionowo

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button