Reklama
KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: W połowie kwietnia w ratuszu wystąpi Kabaret Paranienormalni. Bilety już w sprzedaży

Reklama

15 kwietnia 2021 roku w Sali Widowiskowej legionowskiego ratusza wystąpi doskonale znana grupa kabaretowa Paranienormalni. Legionowskiej publiczności zaprezentuje się z nowym programem zatytułowanym „Bez znieczulenia”. Bilety na występ są już do kupienia w Internecie.

Reklama

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena

„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Jak kupić bilety?

Bilety na występ można kupić w Internecie TUTAJ

Kiedy planowany jest występ?

Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia

15.04.2021r. godz. 19:00
Sala Widowiskowa Ratusza, ul. Piłsudskiego 41, Legionowo

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close