Reklama

KulturaLegionowskiNajważniejszePo godzinachWiadomości

Legionowo: W piątek startuje kino w Gondoli. Galeria zdjęć, repertuar i promocje

Reklama

Cztery sale, mogące pomieścić łącznie ponad 600 widzów, repertuar uwzględniający najlepsze polskie i światowe produkcje oraz doskonała atmosfera – w legionowskiej Galerii Gondola, w mikołajki, Helios otwiera swój 49. multipleks. Z tej okazji mieszkańcy mogą liczyć na szereg atrakcji – zarówno na ekranie, jak i w nowoczesnym foyer kina. Wielkie otwarcie potrwa aż do niedzieli!

Reklama

Najmłodsi kinomani z pewnością skorzystają z bajecznego repertuaru. W ten weekend nie zabraknie przebojowej „Krainy lodu 2” i pełnej przygód animacji „Śnieżna paczka”. W ramach kina familijnego Helios zaprosi także na takie tytuły jak „Młody renifer Alex” i „Ratujmy Florę”.

Atrakcje na otwarcie

W piątek (6.12) widzów przywita sam Mikołaj, który zaprosi do udziału w filmowych konkursach z Kołem Fortuny. Natomiast w sobotę i niedzielę o wyjątkową atmosferę zadbają animatorzy, którzy przywitają widzów nie tylko uśmiechem, ale też workiem pełnym słodkości i innymi atrakcjami.

W hasło „moc niespodzianek” wpisze się niewątpliwie bogaty program animacji: balonowe sztuczki, profesjonalne makijaże inspirowane bajkowymi bohaterami, fryzjer proponujący maluchom kolorowe warkoczyki czy też warsztaty architektoniczne i liczne konkursy. Ponadto podczas całego weekendu (piątek – niedziela) legionowska pizzeria Domino’s Pizza będzie bezpłatnie częstowała pierwszych widzów gorącą pizzą. Mikołajki w kinie Helios z pewnością zapadną w pamięć każdemu dziecku.

Co dla starszych?

Helios odda w ręce mieszkańców Legionowa obiekt gwarantujący najmocniejsze emocje kinowe w znakomitej jakości. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią między innymi: projektory Christie 4K, rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Na jednym z ponad 600 miejsc – czy to na komfortowym fotelu, czy na podwójnej kanapie, dorosły widz w pierwszych dniach działalności kina będzie mógł obejrzeć kryminał „Na noże” czy też komedię romantyczną „Jak poślubić milionera?”.

Dla każdego coś miłego…

Podobnie jak w pozostałych obiektach, także w Legionowie pojawią się różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić chociażby Kino Kobiet – wyjątkowe seanse tylko dla pań, Nocne Maratony Filmowe – ulubiony „punkt programu” młodszych widzów, czy też Kulturę Dostępną, w ramach której prezentowane będą najlepsze polskie filmy w cenie tylko 10 złotych za bilet. Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone licznymi atrakcjami oraz konkursami.

– Nasza sieć dba o każdego widza, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w doborze najlepszego repertuaru, jak i bogatej ofercie gastronomicznej. Na terenie legionowskiego multipleksu nie zabraknie oczywiście Helios Café i kinowego baru – przestrzenie te, oprócz słynnego karmelowego popcornu czy pysznych nachosów, proponują takie specjały jak napar cascara, czyli orzeźwiającą herbatę z wiśni kakaowca – zachęca Maja Vachev, Dyrektor Promocji i PR Helios SA.

Będą stałe promocje

Sieć legionowskim widzom zaoferuje liczne promocje cenowe takie jak: Superwtorek, gdzie w każdy wtorek bilety na wszystkie seanse 2D w regularnym repertuarze dostępne będą w cenie 14,90 zł, „Szczęśliwe Poranki” w ramach których można nabyć tańsze bilety na poranne seanse, Bueno Czwartki, ofertę bilet rodzinny oraz atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny z tańszymi biletami oraz ofertą barową w korzystnej cenie.

Najnowocześniejsza technologia, krystalicznie czysty obraz i niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy repertuar, wyśmienita atmosfera, a także moc konkursów towarzyszących projekcjom filmowym – nowe kino Helios z pewnością skradnie serca wszystkich mieszkańców Legionowa!

 

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. nie cieknie. z plusów to podwójny podłokietnik miedzy siedzeniami. ekran i głos ok. mała loggia z barkiem pewnie kiedy jest sporo ludzi to ścisk duży. słabe oznaczenia dojścia do kina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close