Reklama
KomunikacjaLegionowskiNajważniejsze

Legionowo: W piątek o 11:00 otworzą tunel na Przystanku (aktualizacja)

W piątek (6.06) o godz. 11:00 nastąpi otwarcie tunelu drogowego pod torami kolejowymi na legionowskim Przystanku. Kierowcy stojący w korkach przed przejazdem kolejowym w ciągu ulic Parkowa-Wyszyńskiego będą mogli wreszcie odetchnąć z ulgą.

Reklama

Fot. Legio24Fot. Legio24.pl

We wtorek (3.06) Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego przeprowadził kontrolę tunelu pod torami kolejowymi w ciągu ul. Krakowska – Al. Róż w Legionowie. Wypadła ona pozytywnie. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprawę uruchomić.

W czwartek (5.06) Krzysztof Pietras z PKP PLK S.A. poinformował, że otwarcie tunelu zaplanowano na piątek (6.06) na godz. 11:00.

Na temat otwarcia tunelu pisaliśmy także w tej wiadomości.

Aktualizacja:

Z informacji uzyskanych ze Starostwa Powiatowego w Legionowie wynika, że po otwarciu tunelu na legionowskim Przystanku w dalszym ciągu utrzymany będzie ruch samochodowy na przejeździe kolejowym w ciągu ulic Parkowa – Wyszyńskiego. Zamknięcia przejazdu dla samochodów można się spodziewać najwcześniej za kilkanaście dni, choć władze miasta i powiatu naciskają na PKP PLK o utrzymanie ruchu kołowego w tym miejscu nawet do końca bieżącego roku. – Sprawa przejazdu na Parkowej pozostaje nadal otwarta – powiedział Portalowi Legio24.pl Jan Grabiec, starosta legionowski. – Czekamy na kolejne spotkanie z przedstawicielami PKP PLK w tej sprawie – dodał Grabiec.

/jm, se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Przydał by się kawałek mapki obrazującej aktualny przejazd i ten nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button